Bateri magnetike 5000mAh, PD20W, e pajtueshme me MagSafe

Magnetic Power Boost
Slim. MagSafe. Fast charge.
Key Features
  • Awireless charging power bank that takes full advantage of MagSafe technology and won’t block the iPhone 15’s camera
  • Designed with a strong magnetic absorption feature, this power bank securely attaches to your compatible devices, ensuring a stable connection during charging
  • Slim enough to snap to your phone and slip into your pack, purse, or pocket
  • Use the 20W USB-C PD port to charge your iPhone 3x faster
  • Allows pass-through charging so you can continue to wirelessly charge a connected device when charging the power bank
Description

Tellur Bateria magnetike 5000 mAh — zgjidhja juaj e hijshme dhe e sofistikuar e energjisë e krijuar për përdoruesit modern celular.

Duke shfrytëzuar fuqinë e teknologjisë MagSafe, kjo bankë energjie me karikim me valë ofron një kombinim të pashembullt komoditeti dhe efikasiteti. E krijuar për të siguruar që kamera e iPhone 15 tuaj të mbetet e papenguar, ajo integrohet pa probleme në stilin tuaj të jetesës pa asnjë problem.

E pajisur me një veçori të fuqishme të absorbimit magnetik, bateria magnetike Tellur mbërthehet fort në pajisjet tuaja të përputhshme, duke ofruar një lidhje e qëndrueshme dhe e sigurt për performancë të qëndrueshme karikimi. Profili i tij ultra i hollë nuk është vetëm një mrekulli estetike, por edhe një shoqërues praktik, duke u futur pa mundim në telefonin tuaj dhe duke rrëshqitur në paketimin, çantën ose xhepin tuaj për energji në lëvizje.

Fuqizoni pajisjen tuaj me aftësia e karikimit të shpejtë të portës USB-C PD 20 W, e krijuar për të rigjallëruar iPhone tuaj deri në tre herë më shpejt se karikuesit standardë.

Për më tepër, bateria magnetike Tellur është projektuar me aftësinë e karikimit kalimtar, duke ju lejuar të karikoni me valë një pajisje të lidhur në të njëjtën kohë ndërsa ngarkoni vetë bankën e energjisë. Kjo veçori siguron që si banka juaj e energjisë ashtu edhe pajisja juaj të jenë gjithmonë gati për t'u përdorur.

Recommended Price (VAT included)

€36,99 EUR
SKU: TLL158461
Barcode: 5949120005302
Technical Specifications

BatteryLi-polymer
Capacity5000mAh/19.25Wh (3.85V)
MaterialAluminum alloy and plastic
USB-C input (PD 3.0)5V/3A, 9V/2A (18W)
USB-C output (PD 3.0)5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W)
Wireless output15W(Max), 10W, 7.5W, 5W
FeaturesMagSafe compatible, LED power indicator, Rapid recharge, Pass-through charging
Rapid recharge timeAprox 2H with 18W Power Delivery charger
Protection functionsShort-circuit, overcharge, overdischarge, overcurrent
Dimensions102.5 x 66 x 9mm
Weight112g
Available colorsGrey
MagSafe compatibilityiPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max
Wireless charging compatibilityiPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13/ 13 Pro/ 13 Pro Max/ iPhone 12/ 12 Pro/ 12 Pro Max, iPhone 11/ 11 Pro/ 11 Max, iPhone XR/ X/ XS Max/ XS, iPhone8/ 8 Plus, Samsung S23 Ultra/ S23+/ S23/Samsung S22 Ultra/ S22+/ S22/ S21 Ultra/ S21+/ S21/ Note 20 Ultra/ Note 20/ S20 FE/ S20 Ultra/ S20+/ S20/ S10+/ S10/ S10e/ S9/ S9+/ S8/ Note 8/ S7 Edge, Google 5, LG G6, LG G6 Plus, LG V30 and other Qi compatible devices
Package includes1 x Magnetic battery 5000mAh,
1 x USB-C to USB-C cable,
1 x Manual

Magnetic Power Boost

A wireless charging power bank that takes full advantage of MagSafe technology
and won’t block the iPhone 15’s camera

Designed with a strong magnetic absorption feature, this power bank securely attaches to your compatible devices, ensuring a stable connection during charging

Charge while you talk on the phone!

Slim enough to snap to your phone and slip into your pack, purse, or pocket

Use the 20W USB-C PD port to charge your iPhone 3x faster

Allows pass-through charging so you can continue to wirelessly charge a connected device when charging the power bank

Capture Every Moment – Never Miss a Beat - Stay Charged with Tellur’s Mag-Safe Advantage

Support
Support

How To
How To ...

Empowering You with Quick, Efficient Information

At Tellur, we're committed to providing you with the information you need in a swift and efficient manner. For comprehensive guides and detailed support, simply click here to visit our 'How To' section.

Smart Home App
Manual

Access All Your Product Manuals Easily

Whether you need detailed instructions, technical specifications, or troubleshooting tips, find everything in one convenient place. To access our comprehensive collection of product manuals, click here Get the information you need, right when you need it.